Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Regulament Empty Regulament

Mesaj  kzor Sam Ian 09 2010, 12:04

Regulamentu Fc

Regulament De Joc :
>Odata inscrisi in acest campionat jucatorii isi dau acordul asupra acestui regulament.
>Daca un jucator refuza sa joace un meci acesta va pierde cu scorul de 3-0, iar la mai multe refuzuri de a juca meciurile din campionat acesta va fi dat afara din campionat.
>Este interzisa marcarea golului direct din corner si cornerul batut pe bara transversala.
>In cazul in care un meci se intrerupe se vor juca minutele ramase. Dar daca se dovedeste ca adversarul a iesit va pierde meciul cu scorul din minutul in care a iesit +3-0 din oficiu.
>Daca aveti ceva de reclamat trebuie sa aveti si ceva dovezi.
>In cazul egalitatilor, departajarea se va face: in caz de egalitate intre 2 echipe intr-o liga se va lua in considerare meciul direct dintre cele 2, dak si in meci direct este egalitate se va lua golaverajul, daca sunt mai mult de 2 echipe cu acelasi numar de puncte, departajarea se va face prin golaveraj, in cazul meciurilor eliminatorii se va juca un meci decisiv pana la penalty daca este nevoie.
>In cupele europene la fazele eliminatorii, se aduna golurile din ambele meciuri si daca scorul este egal se va juca un meci decisiv.
>Echipele cu datorii peste limita admisa (-20) vor fi sanctionate cu puncte in liga si cu jucatori exclusi din lot asa ca aveti grija cum va calculati bugetele.
>Nu aveti voie sa jigniti adversarul si mai ales pe un membru din staff-ul Fifa-Camp.

Pentru orice regula de mai sus incalcata veti primi 1 avertisment, la 3 avertismente Ban, iar daca veti jigni un membru din staff veti lua direct Ban.

-Infrangere: 0 pct
3.In cazul intreruperii meciului din cauza unei conexiuni slabe,veti relua meciul si veti juca restul de timp ce a ramas din minutul intreruperii pana in minutul 90 al partidei,scorul considerandu-se cel ce era inainte de a se intrerupe.
4.La sfarsitul meciului cine apasa ALT+TAB sau butonul WINDOWS si iese,adversarului aparandu-i pe ecran: 'Connection Lost' va fi doar avertizat la primele 2 abateri,apoi la a 3a invins la masa verde sau chiar exclus din campionat.